Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Airbnb’den Yeni Tatil Versiyonu; Tentrr

08 Haziran, 2017 | 13:22
Tentrr - Airbnb

Tentrr – Airbnb

 

Online Ev Kiralama Sitesi Airbnb’den Yeni Tatil Versiyonu Kamp Severler İçin; Tentrr

Dünyaca ünlü online ev kiralam sitesi Airbnb, seyahatçi ve gezginlere farklı alternatifler sunmaya devam ediyor. Airbnb, yeni versiyon uygulama olarak kamp kurarak tatillerini geçirmek isteyenlere faklı alternatif sunmak için Tentrr uygulamasını hizmete sunuyor.

Tentrr ile rezervasyon yapacak olanlar her kamp alanında elle dikilmiş çadırlar, rahat kamp yatakları, ahşap şezlong sandalyeler, kamp ateşi ve ızgara bulunuyor. Diğer bir deyişle, bu uygulama size yepyeni bir seyahat trendi olan glamping ve zorlu kamp seçenekleri arasında bir orta yol sunuyor. Şu an için yalnızca “ABD“nin kuzeydoğusunda kullanıma sunulmuş durumda olsa da, Tentrr gelecek dönemde bölgesini geliştirmeyi planlıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, Airbnb, Tentrr,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları