Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Airbnb Teşvik Amaçlı ABD Milli Parklarıyla Ortaklık Kurdu

11 Ağustos, 2017 | 11:23

abd-milli-parklari

Airbnb, turizmi teşvik etmeye yardımcı olmak amacıyla, ABD’deki Milli Parklara özel web sitelerini faaliyete geçirdi. Bu web sitelerinde, söz konusu milli parkların yakın çevresinde yer alan lokasyonlar görüntüleniyor.

Airbnb ve Amerika Birleşik Devletleri Milli Parklar Kurumu, Amerika’da yer alan on milli parkta turizm etkinliklerini teşvik etmek amacıyla güçlerini birleştirmek için bir ortaklık anlaşmasına vardı. Bu düşünceyle anlaşmanın tarafları, anlaşmaya dahil edilen on milli parktan herhangi birisini ziyaret etme planları yaparken konaklama seçeneklerini araştıran gezginlere yönelik özel bir web sitesi oluşturdu. Kullanıcılar söz konusu web sitesinin giriş sayfasını ziyaret ettiklerinde, yolculuk yapmayı planladıkları parkı seçiyor ve ardından çok sayıda kiralık konaklama seçeneklerinin, bunların milli parklara olan uzaklıklarını gösteren bir haritayla birlikte sunulduğu Airbnb web sitesine yönlendiriliyor. Bu web sitelerinde yer alan her sayfanın sonunda, kullanıcıların ziyaret etmeyi düşündüğü milli parkın tarihçesine dair, Milli Parklar Kurumu’nun hazırladığı birkaç paragraf yer alıyor.

Airbnb, bu ortaklık anlaşmasının bir parçası olarak, Amerika Birleşik Devletleri Milli Parklar Kurumu’na 50,000 $ gibi büyük bir miktar bağışta bulundu.

Kaynak; 1

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD Milli Parkları, Airbnb,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları