Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Airbnb İş Seyahati Yapanlara Yeni Uygulama; Business Travel Ready

08 Mayıs, 2017 | 09:55

 

Airbnb Business Travel Ready

Airbnb Business Travel Ready

 

Airbnb “İş Seyahati” Yapanlara Yeni Uygulama; Business Travel Ready

Airbnb, iş seyahati için en uygun konaklama imkanlarını sunmayı amaçlayan ” Business Travel Ready” programını başlattı. Program aynı zamanda kurumsal seyahat yöneticileri içi çeşitli araçlar da sunuyor. Bu program birinci sınıf otelin kolaylıklarıyla ev konforu sağlamak için tasarlandı. Mutfak,rahat bir çalışma alanı, park alanı ve meslektaşlarla iş birliği yapmak için bir oda. Başlangıçta iki yıl önce deneme amaçlı başlatıldı. “Business Travel Ready” programına seçilen tüm mülkler bir liste kritere uygun olmak zorunda ve değerlendirmelerin en az %60’ı 5 yıldız almış olmalı. Evin ya da apartmanın tamamı kullanıma hazır, sigara içilmez ve evcil hayvansız olmalı. Ayrıca, wi-fi, diz üstü bilgisayara uygun çalışma ortamı, ütü askı, temiz havlu ve nevresimler, saç kurutma makinesi ve şampuan dahil olmak üzere otel benzeri imkanlar içermeli. Bunun yanı sıra, Airbnb’nin ev sahiplerine ücretsiz olarak sağlayacağı duman ve karbon monoksit detektörü içermeli. Ev sahipleri rezervasyon taleplerine 24 saat içinde cevap vermelidir ve de gezginler kapıcı, kilit kutusu ya da başka cihazlarla istedikleri zaman giriş yapabilmelidir.

 

Faturalama Airbnb’den Sağlanmakta;

Airbnb şirkete iş seyahati yapanlar adına bir fatura gönderebilir ya da doğrudan seyahat harcamalarına izin vermek için şirket kredi kartıyla bağlantı kurabilir. Airbnb ev sahiplerinin de programdan yararlanacaklarını söylüyor. İş seyahati yapanlar genelde hafta boyunca seyahat ettikleri için, daha çok tarih doldurulabilir. “Business Travel Ready” programa katılan mülkler durumlarını korumak için ilk değerlendirmeden sonra aynı kalitede olmaya devam etmeleri gerekmektedir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Airbnb, Business Travel Ready, İş Seyahati,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları