Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Airbnb İş Seyahati Yapanlara Yeni Uygulama; Business Travel Ready

08 Mayıs, 2017 | 09:55

 

Airbnb Business Travel Ready

Airbnb Business Travel Ready

 

Airbnb “İş Seyahati” Yapanlara Yeni Uygulama; Business Travel Ready

Airbnb, iş seyahati için en uygun konaklama imkanlarını sunmayı amaçlayan ” Business Travel Ready” programını başlattı. Program aynı zamanda kurumsal seyahat yöneticileri içi çeşitli araçlar da sunuyor. Bu program birinci sınıf otelin kolaylıklarıyla ev konforu sağlamak için tasarlandı. Mutfak,rahat bir çalışma alanı, park alanı ve meslektaşlarla iş birliği yapmak için bir oda. Başlangıçta iki yıl önce deneme amaçlı başlatıldı. “Business Travel Ready” programına seçilen tüm mülkler bir liste kritere uygun olmak zorunda ve değerlendirmelerin en az %60’ı 5 yıldız almış olmalı. Evin ya da apartmanın tamamı kullanıma hazır, sigara içilmez ve evcil hayvansız olmalı. Ayrıca, wi-fi, diz üstü bilgisayara uygun çalışma ortamı, ütü askı, temiz havlu ve nevresimler, saç kurutma makinesi ve şampuan dahil olmak üzere otel benzeri imkanlar içermeli. Bunun yanı sıra, Airbnb’nin ev sahiplerine ücretsiz olarak sağlayacağı duman ve karbon monoksit detektörü içermeli. Ev sahipleri rezervasyon taleplerine 24 saat içinde cevap vermelidir ve de gezginler kapıcı, kilit kutusu ya da başka cihazlarla istedikleri zaman giriş yapabilmelidir.

 

Faturalama Airbnb’den Sağlanmakta;

Airbnb şirkete iş seyahati yapanlar adına bir fatura gönderebilir ya da doğrudan seyahat harcamalarına izin vermek için şirket kredi kartıyla bağlantı kurabilir. Airbnb ev sahiplerinin de programdan yararlanacaklarını söylüyor. İş seyahati yapanlar genelde hafta boyunca seyahat ettikleri için, daha çok tarih doldurulabilir. “Business Travel Ready” programa katılan mülkler durumlarını korumak için ilk değerlendirmeden sonra aynı kalitede olmaya devam etmeleri gerekmektedir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Airbnb, Business Travel Ready, İş Seyahati,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları