Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Airbnb Flight Centre Seyahat Markalarıyla Ortaklık Kurdu

07 Temmuz, 2017 | 09:50
Airbnb - Flight Centre

Airbnb – Flight Centre

 

Flight Centre’ın Kurumsal Seyahat markalarından Campus Travel, Stage & Screen, FCM Travel Solutions ve Corporate Traveller, Airbnb ile ortaklık kuran isimler oldu.

Airbnb Flight Centre Seyahat Markalarıyla Ortaklık Kurdu

FCTG, Airbnb mülklerinin bir müşteriyle denendiğini ve gezginlerin günlük ortalama 77 dolar fiyatla memnuniyet oranlarının 5 üzerinden 4.76 olduğunu belirtti. FCTG Kurumsal Seyahat Genel Müdürü Andrew Flannery; Airbnb mülkleri “Müşteri tabanımızın bazı bölümlerine… geleneksel otel konaklamasından biraz daha farklı şeyler arayan müşterilerimize hitap edecek” dedi.

Airbnb İş Seyahati Küresel Direktörü David Holyoke ise, “İş seyahati gerçekleştirenlerin bir yerel sakin gibi şehri keşfetmelerine olanak sağlayan” imkanlar bağlamında konuştu. Airbnb 2015 yılında bir iş seyahati birimi kurmuştu, rezervasyonlarının %10’luk kısmının ise iş için seyahat edenler tarafından gerçekleştirildiğini belirtiyor. American Express Global Business Travel, CWT ve BCD gibi seyahat yönetim şirketleri ile ortaklık kurmasını sağladı. Airbnb’nin ve diğer rezervasyon sitelerinin, KOBİ’lerden ve seyahatlerini yönetemeyen ya da plansız hareket eden iş seyahati gerçekleştiren bir çok kişiden her zaman çok fazla iş aldığı gerçeği ile yüzleşmemiz gerekiyor. Bu anlamda, Priceline’ın iş için Booking.com’u hayata geçirmesinin de iyi bir sebebi var. Ancak Flight Centre’ın Airbnb satışları ile birlikte alternatif konaklama tedarikçisi gittikçe yaygınlaşmaya başlayacağı öne sürülüyor.

Kaynak; 1 , 2

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Airbnb, Flight Centre,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları