Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Airberlin Karayipler ağını büyütüyor

25 Şubat, 2014 | 11:33

airberlin-karayipler Airberlin, Karayipler’e, Düsseldorf’a ve Münih’e olan uçuşlarının sayısını artırıyor.

2014 Kasım ayından itibaren, Düsseldorf’tan Küba‘daki Varadero’ya ve Dominik Cumhuriyeti‘ndeki Puerto Plata’ya ekstra duraksız uçuşlar gerçekleşecek.

Airberlin, Düsseldorf ve Münih’e 4 adet uçuş ekleyerek, Puerto Plata ve Varadero’ya olan toplam uçuş sayısını haftada 8 adete çıkaracak. Ek uçuşlar, bir Airbus A330-200 uçağıyla her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri serviste olacak.

Puerto Plata’ya olan Düsseldorf uçuşları Salı ve Cuma günleri 9:00’da, Münih’ten Çarşamba günleri 8:50’de ve Pazar günleri 10:35’te hareket edecek. Dönüş uçuşları aynı gün Düsseldorf’tan 17:00’de, Münih’ten Çarşamba günleri 16:20’de ve Pazar günler, 18:05’te gerçekleşecek.

Varadero’ya uçan yolcular için, Düsseldorf’tan olan uçuşlar her Çarşamba ve Pazar günü 9:20’de hareket edecek. Dönüş uçuşu ise, 17:00’de gerçekleşecek. Münih’ten Küba’ya uçan yolcular için, Airbus A330-200 Pazartesi günleri 11:45’te, Perşembe günleri 10:15’te hareket edecek. Bu rotada ayrıca uçakta yeni bir Business sınıfı bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Airberlin, Airberlin Karayipler, Airberlin küba, Düsseldorf, Düsseldorf airberlin, Karayipler, Küba, Küba Varadero, Puerto Plata, Puerto Plata dominik,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları