Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Air India’da amirden, kabin memuruna tokat!

23 Mart, 2018 | 13:59

Air Indiada amirden kabin memuruna tokat

Hindistan merkezli Air India’ya ait bir yolcu uçağında yaşanan olayda kabin amiri, kabin memurunu tokatladı. Uçağın business class bölümünde seyahat eden bir yolcunun yemeğini yanlış servis yapan kabin memuru amiri tarafından tokatla cezalandırıldı!

Air India’ya ait yolcu uçağındaki olayda kabin amiri, kabin memurunu tokatladı. Business class bölümünde seyahat eden bir yolcunun yemeğini yanlış servis yapan kabin memuru, amiri tarafından tokatla cezalandırıldı!

Bu talihsiz olay geçtiğimiz hafta Delhi-Frankfurt seferini gerçekleştiren Air India uçağında yaşandı. AI121 sefer sayılı uçağın 1 D numaralı koltuğunda seyahat eden yolcu, kendisine yemek servisinde içerinde et olan bir yemek ikram edilmesi sonrası çıldırdı.

Tokat sonrası olaya yolcular müdahale etti

Vejeteryan olduğu öğrenilen yolcunun, servis edilen yemeği görünce sinirlenerek hemen kabin amirini yanına çağırdı ve şikayetini dile getirdi.

Olay karşısında öfkeli yolcudan hemen özür dileyen ve durumu düzelmek isteyen kabin amiri galley bölümüne giderek, yolcuya yanlış servisi götüren kabin memurunu tokatladı.

Olaya şahit olan yolcuların gözü önünde öfkesine yenik düşen kabin amiri, küfürler ederek kabin memuruna vurunca yolcular hemen olaya müdahale ederek araya girdi.

Air India şirketinden öfkeli kabin amiri hakkında herhangi bir yaptırım uygulanıp uygulanmadığı konusunda henüz bir açıklama yapılmadı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Air India, Business class yolcusu, Delhi-Frankfurt, Hindistan, Kabin amirinden tokat,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları