Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Air India havayolu’nda taciz skandalı

06 Ekim, 2009 | 13:20

Air India havayolu'nda taciz skandalı Air India havayolu şirketine ait bir yolcu uçağın pilotları ile hostesleri uçak Birleşik Arap Emirlikleri’nden Hindistan’a doğru yol aldığı sırada yolcuların gözü önünde birbirine girdi.

Uçakta yaşanan olayın cinsel taciz iddiası yüzünden başladığı belirtildi. Bir pilot ve hostes yaralanırken, yumruklar havada uçuştu.

Polisin 106 yolcunun ve 7 kişilik mürettebatın bulunduğu uçakta meydana gelen olayla ilgili soruşturma başlattığı belirtildi.

Hostesler, pilotların 24 yaşındaki bir hostese cinsel tacizde bulunduğunu belirtti. Cinsel tacize uğradığı belirtilen hostes de uçağın inmesinin ardından şikayette bulundu. Hostes şikayetinde, iki pilotun ‘şahsi isteklerini’ yerine getirmeyince pilot kabininin içinde itilip kakıldığını ve taciz edildiğini söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Air India, Air India Haberleri, Air India Pilot Taciz, Air India Taciz, Air India Taciz Olayı, Air India Hostes Taciz, Hindistan Haberleri, Hindistan Havayolları, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları