Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Air India havayolu’nda taciz skandalı

06 Ekim, 2009 | 13:20

Air India havayolu'nda taciz skandalı Air India havayolu şirketine ait bir yolcu uçağın pilotları ile hostesleri uçak Birleşik Arap Emirlikleri’nden Hindistan’a doğru yol aldığı sırada yolcuların gözü önünde birbirine girdi.

Uçakta yaşanan olayın cinsel taciz iddiası yüzünden başladığı belirtildi. Bir pilot ve hostes yaralanırken, yumruklar havada uçuştu.

Polisin 106 yolcunun ve 7 kişilik mürettebatın bulunduğu uçakta meydana gelen olayla ilgili soruşturma başlattığı belirtildi.

Hostesler, pilotların 24 yaşındaki bir hostese cinsel tacizde bulunduğunu belirtti. Cinsel tacize uğradığı belirtilen hostes de uçağın inmesinin ardından şikayette bulundu. Hostes şikayetinde, iki pilotun ‘şahsi isteklerini’ yerine getirmeyince pilot kabininin içinde itilip kakıldığını ve taciz edildiğini söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Air India, Air India Haberleri, Air India Pilot Taciz, Air India Taciz, Air India Taciz Olayı, Air India Hostes Taciz, Hindistan Haberleri, Hindistan Havayolları, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları