Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Air France, Paris Orly Havalimanı’na seferler başlatıyor

12 Mart, 2013 | 11:25

Air France, Paris Orly Havalimanı’na seferler başlatıyor Fransız Hava Yolları Air France,Paris Orly Havalimanı’na seferler başlatıyor.

Air France, 31 Mart 2013 Pazar gününden itibaren, Paris Orly Havalimanı’na seferler başlatıyor.

Fransız Hava Yolları Air France, İstanbul’dan Paris Charles de Gaulle Havalimanı’na günde 3 sefer gerçekleştirdiği uçuşlardan birisini 31 Mart 2013 Pazar gününden itibaren Paris Orly Havalimanı’na yapacak.

Air France’ın her gün Orly Havalimanı’na yapacağı ucuşlar İstanbul-Paris saat 15.35 (gidiş), Paris-İstanbul saat 10.25 (dönüş) olarak gerçekleştirilecek.

Air France-KLM Türkiye Müdürü Nedime Konuksever, konuya ilişkin olarak, Paris Orly Havalimanı’na uçuşların başlatılmasıyla İstanbul’dan Paris’e gidecek yolculara avantajlı bir alternatif sağladıklarını dile getirerek, Paris’in güneyindeki Orly Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmanın kolaylıklarından ve Fransa iç hatlar yeni bağlantı seçeneklerinden yararlanmak isteyenlerin bu hattı tercih edeceklerini ifade etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Air France, Air France Paris Orly Havalimanı, Air France Paris seferleri, Air France seferleri, KLM Türkiye Müdürü Nedime Konuksever, Orly Havalimanı, Paris, Paris Charles de Gaulle Havalimanı, Paris Orly Havalimanı, Paris Seferleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları