Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Air France KLM’nin yeni havayolu Joon, İstanbul uçuşlarına başlıyor

13 Şubat, 2018 | 16:12

Air France KLM'nin yeni havayolu Joon, İstanbul uçuşlarına başlıyor

Dijitalleşen ve hızla yenilenen dünyaya yönelik Air France KLM Grubu tarafından yeni neslin beklentilerini karşılamak üzere tasarlanan yeni havayolu markası Joon, İstanbul uçuşlarına 25 Mart’ta başlıyor.

Dijitalleşen ve hızla yenilenen dünyaya yönelik Air France KLM grubu tarafından yeni neslin beklentilerini karşılamak üzere tasarlanan yeni havayolu markası Joon, İstanbul uçuşlarına 25 Mart’ta başlıyor.

Dünyada yeni nesil gezginlerin beklentilerini karşılamak üzere tasarlanan havayolu markası Joon, İstanbul uçuşlarına yakında başlıyor.

Paris Charles de Gaulle Havalimanı’ndan orta mesafe ağında Barcelona, Berlin, İstanbul, Lizbon, Napoli, Oslo, Porto ve Roma’ya, uzun mesafe ağında ise Fortaleza, Kahire, Cape Town, Mahe ve Tahran’a uçuş gerçekleştirecek olan yeni havayolu markası Joon, haftada 228 uçuşla toplamda 13 noktaya ulaşmış olacak.

Yeni havayolu Joon, İstanbul uçuşlarına 25 Mart’ta başlıyor

Air France KLM Grubu’nun tasarladığı yeni havayolu markası Joon’un seçtiği pilot ülkeler arasında bulunan Türkiye uçuşlarına 25 Mart’tan itibaren başlayacak.

Yolcularına sunduğu esneklik, kişiye uygun hazırlanan hizmetleri ve uzun mesafeli uçuşlarda eğlence içeriği sunan uçak içi TV sistemi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Joon, yemek sunumları ve gurme ürün çeşidiyle de kendinden oldukça söz ettirecek gibi gözüküyor.

Yeni havayolu markası Joon, bütün uçaklarında kabin içinde eğlence sistemi ile birlikte spor kıyafetleriyle dikkat çeken dinamik uçuş ekibi ve müşterilerinin isteklerini dikkate alan ekonomi ve business hizmetleriyle bir çok yenilik sunmakta.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Air France KLM grubu, Paris Charles de Gaulle Havalimanı, Yeni havayolu Joon, yeni havayolu markası Joon,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları