Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Air France İstanbul – Marsilya uçuşlarına başlıyor

13 Temmuz, 2011 | 19:48

Air France Fransız Havayolları, 2 Ekim 2011 tarihinden itibaren İstanbul – Marsilya uçuşlarına başlıyor. Fransa’nın ikinci en büyük şehri Marsilya’ya gerçekleştirilecek uçuşlar İstanbul – Paris hattı ile birlikte Air France’ın İstanbul çıkışlı ikinci direkt uçuş hattı olacak.

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Marsilya Havalimanı’na Salı, Cuma, Cumartesi ve Pazar günü olmak üzere haftada 4 uçuş gerçekleştirecek olan Air France, bu yeni rotasıyla Güney Fransa’nın en büyük şehrini İstanbul’la birleştirmeyi amaçlıyor.

Marsilya’da yerleşik olan Air France yer ve kabin görevlileri ile, İstanbul dahil bir çok Avrupa uçuş noktasına da Marsilya Havalimanı üzerinden hizmet verecek olan Air France’ın İstanbul – Marsilya uçuşları, Marsilya Havalimanı üzerinden Atina, Kopenhag, Düsseldorf, Milano, Prag, Kazablanka ve Beyrut gibi 13 yeni uçuş noktasına daha hizmet verecek olan büyük projenin önemli bir parçasını oluşturuyor.

Cazip fiyatlar Air France hizmet kalitesiyle birleşiyor

Tarih, kültür, deniz, güneş ve eğlencenin buluştuğu Cote d’Azur’un merkez şehirlerinden Marsilya’ya gerçekleştirilecek uçuşlarda Voyegeur (ekonomi) sınıfı uçuşlarının tüm kapsamlı servisleri Air France kalitesiyle, hiç bir ek ücret olmadan ve tek yön her şey dahil 65 €’dan başlayan cazip fiyatlarla sunuluyor olacak.

2 Ekim 2011’de başlayacak İstanbul – Marsilya seferlerinin biletleri, bugünden itibaren Air France Çağrı Merkezi’nden, online rezervasyon sisteminden veya seyahat acenteleri aracılığıyla ayırtılabilmektedir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Air France, Air France Havayolları, Air France İstanbul Marsilya, Air France marsilya uçuşları, Air France uçuş noktaları, Air France uçuşları, Marsilya, Marsilyauçuşları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları