Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Air Berlin ile Pegasus Air işbirliği yapacak

28 Eylül, 2009 | 17:44

Pegasus Air Almanya’nın Lufthansa’dan sonra ikinci büyük hava yolu şirketi olan Air Berlin, Pegasus hava yolu şirketiyle işbirliği yapacağını açıkladı.

Air Berlin tarafından bugün yapılan açıklamada, internet üzerinden oluşturulacak bir bilgisayar ağıyla, bu şirketlerin her iki ülkede de daha fazla temsil edilmelerinin ve daha fazla müşteriye ulaşmalarının hedeflendiği bildirildi.

Bu sayede Air Berlin’in internet sayfası üzerinden müşterilere Almanya’dan Türkiye’ye 17 ek uçuş ve Türkiye içinde de 26 yere uçuş imkanı sunulacağı kaydedildi.

Açıklamada ayrıca, Pegasus’un ait olduğu Esas-Holding’in yüzde 18 hisseyle Air Berlin’in ana hissedarlarından biri olduğu hatırlatıldı.

Sao Paulo

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Air Berlin, Berlin Airways, Pegasus, Pegasus Airlines, Pegasus Bilet, Pegasus Biletleri, Pegasus Hava Yolları, Pegasus Havayolları, Pegasus İndirimli Bilet, Pegasus İstanbul Ankara, Pegasus Kampanya, Pegasus kampanyası, Pegasus TR, Pegasus Uçak, Pegasus Uçak Bileti, Pegasus Uçak Biletleri, Pegasus Uçak Seferleri, Pegasus ucuz bilet, Pegasus Ucuz Uçak Bileti, Pegasus’tan ucuz bilet kampanyası, Uçak Bileti, Uçak Biletleri Pegasus, Uçak Kalkış Saatleri, Uçak Saatleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları