Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Air Berlin İflas Etti

16 Ağustos, 2017 | 09:35

Air Berlin İflas

Almanya´nın ikinci büyük havayolları şirketi kendi idaresi altında iflas süreci için mahkemeye başvurdu.

Alman haber ajansı dpa´nın yayınladığı habere göre Almanya´nın ikinci büyük havayolları şirketi Air Berlin, bugün Berlin Charlottenburg Sulh Mahkemesi´nde „kendi idaresi altında iflaş süreci“nin başlatılması için başvuruda bulundu.

Air Berlin PLC „müdür kurulu“nun bu kararı için Air Berlin´in en büyük hissedarı olan Etihad´ın Air Berlin PLC´ye artık daha fazla finansal yardım vermeyeceğini açıklaması ağır bastı.

Berlin´de açılması için başvuruda bulunulan iflas sürecinin NIKI Luftfahrt GmbH ile Leisure Cargo GmbH adlı alt şirketler için geçerli olmadığı öğrenildi. Dpa haber ajansına göre Air Berlin, Lufthansa ve başka iligili şirketler ile mal varlığının bir kısmının satılması için görüşmelere başladı.

Kaynak; 1

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Air Berlin, Almanya, iflas,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları