Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ailece Fransa’da tatil yapıyorlar

29 Temmuz, 2014 | 11:37

Rocky, Rambo, ve Cehennem Melekeleri filmlerinin efsane ismi Sylvester Stallone, ailesiyle birlikte tatile çıktı.

Tatil için Fransa’nın güneyini tercih eden usta oyuncu, eşi ve kızlarıyla birlikte çıktığı yat gezintisinde objektiflere takıldı.

Stallone’den üç çocuk sahibi olan 44 yaşındaki Jennifer Flavin, kusursuz fiziği ve güzelliğiyle yine beğeni topladı. 17 yıldır evli olan çift Fransa’da ailece tatil yapmanın keyfini sürüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cehennem Melekeleri, Fransa, Fransa haberleri, Fransa Tatil, Fransa turu, Jennifer Flavin, Rambo, Rocky, Sylvester Stallone, Sylvester Stallone ailesi, Sylvester Stallone filmleri, Sylvester Stallone fransa, Sylvester Stallone haberleri, Sylvester Stallone tatil,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları