Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ailece Fransa’da tatil yapıyorlar

29 Temmuz, 2014 | 11:37

Rocky, Rambo, ve Cehennem Melekeleri filmlerinin efsane ismi Sylvester Stallone, ailesiyle birlikte tatile çıktı.

Tatil için Fransa’nın güneyini tercih eden usta oyuncu, eşi ve kızlarıyla birlikte çıktığı yat gezintisinde objektiflere takıldı.

Stallone’den üç çocuk sahibi olan 44 yaşındaki Jennifer Flavin, kusursuz fiziği ve güzelliğiyle yine beğeni topladı. 17 yıldır evli olan çift Fransa’da ailece tatil yapmanın keyfini sürüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cehennem Melekeleri, Fransa, Fransa haberleri, Fransa Tatil, Fransa turu, Jennifer Flavin, Rambo, Rocky, Sylvester Stallone, Sylvester Stallone ailesi, Sylvester Stallone filmleri, Sylvester Stallone fransa, Sylvester Stallone haberleri, Sylvester Stallone tatil,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları