Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ahmet Davutoğlu’dan The Pucic Palace’a ziyaret

15 Aralık, 2009 | 22:31

Ahmet Davutoğlu Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Hırvatistan gezisi sırasında Dubrovnik’teki Uzel Grubu’na ait The Pucic Palace’ı ziyaret etti.

Şehrin merkezinde yer alan 5 yıldızlı tek butik otel olan ve Avrupa’nın ilk 50 oteli arasında gösterilen The Pucic Palace’ı eşiyle birlikte gezen Davutoğlu otelin hem tarihi dokusundan hem de mimarisinden çok etkilendiğini ifade etti.

The Pucic Palace Genel Müdürü Feyza Yücefer tarafından ağırlanan Davutoğlu ve eşi, şehrin tarihi bölgesindeki otelin 17. Yüzyıl Barok mimarisinden çok etkilendiklerini dile getirdiler.

Bakan Davutoğlu’nu ağırlamanın kendileri için çok önemli olduğunu dile getiren Uzel Yönetim Kurulu Başkanı Önder Uzel, “Verdiği yüksek standarttaki hizmetle yurtdışında ülkemizi başarıyla temsil eden otelimizde, daha fazla Türk misafir ağırlamayı umuyoruz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahmet Davutoğlu, Ahmet Davutoğlu Hırvatistan, Dubrovnik, Dubrovnik Otelleri, Dubrovnik Turları, Dubrovnik Turu, Feyza Yücefer, Hırvatistan Otelleri, Hırvatistan Turları, Hırvatistan Turu, Kış Turizmi, Önder Uzel, Sektörel Turizm Haberleri, The Pucic Palace, Turizm Haberleri, Uzel Grup,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları