Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Agro 2011 Ukrayna ‘da tarımcıları bekliyor

20 Nisan, 2011 | 14:31

Agro 2011 Ukrayna ‘da tarımcıları bekliyor

Dünyaca ünlü tarım fuarı Agro 2011, dünyanın birçok yerinden gelen misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Agro 2011 Ukrayna’nın Kiev kentinde 02-05 haziran tarihleri arasında düzenlenecek ve bu yıl Agro fuarının 23. ‘sü gerçekleşecek.

Ukrayna’nın lider tarım, tarım makineleri,çftlik hayvanlar ve gıda sanayi fuarı olan Agro 55,700 metrekare alanda 2167 katılımcıyı ve 500.000 ziyaretçiyi bir araya getiriyor.

Agro 2011 olarak bilinen Agritechnica fuarı, Türkiye ve dünyanın birçok yerinden tarım ile uğraşanların buluşma noktası olmayı hedefliyor.

Agro 2011 ayrıca 10.’su düzenlenecek çiftlik hayvanları beslenmesi ve veterinerlik, 8.’si düzenlenecek at besiciliği, 6.’sı düzenlenecek Mushroomexpo,5.’si düzenlenecek Fishexpo ve 4.’sü düzenlenecek yenilebilir ve alternatif enerji sergilerinide ev sahipliği yapacak.

Doğu Avrupa’nın 2.gelişmiş ülkesi olan Ukrayna bilindiği gibi tarım alanında da bir hayli gelişmiş bir ülke. Agro 2011 fuarının Ukrayna ‘da yapılıyor olması da misafirler için sadece iş gezisi değil eğlenme imkanı bulabilmeleri açısından da ilgi çekici bir özelliğe sahip.

Ukrayna, eğlencesi, gece hayatı, restorantları, barları ile turistler için büyük bir cazibe merkezi konumunda.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Agritechnica fuarı, Agro 2011, Agro 2011 fuarı, Agro 2011 Ukrayna, Agro 2011 Ukrayna fuarı, Agro tarım fuarı, Tarım fuarı, tarım fuarı Agro 2011, tarım fuarları, Ukrayna eğlence, ukrayna fuar, ukrayna fuarlar,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları