Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Agritechnica Hannover 2011 başlıyor

06 Ekim, 2011 | 17:45

Agritechnica Hannover 2011 başlıyor / Turizm Haberleri

Agritechnica Hannover başarısını sürdürüyor.

Dünyanın en büyük tarım makineleri ve ekipmanları fuarı olan Agritechnica 15-19 Kasım 2011 tarihlerinde Almanyanın Hannover kentinde düzenlenecek.

Agritechnica Almanya’dan ve Almanya dışından 2011 yılında daha fazla sayıda traktör imalatçısının, tarım makineleri ve ekipmancılarının dikkatini çekerek Kasım ayında kapılarını açmayı bekliyor. Agritechnica Hannover 2011 ‘e stand kiralamak için yapılan başvurular daha şimdiden fuarın düzenlendiği son yıl olan 2009’a oranla yüzde 10 artış gösterdi.

Agritechnica Hannover 2011 fuarını organize eden firma DLG şimdiden Almanya’dan ve Almanya dışından 2000 firmanın fuara katılmak için başvurduğunu açıkladı. Global düzeyde önemli rol oynayan bütün tarım makineleri üreticilerinin fuara kayıt yaptırdığını belirten Agritechnica Proje Müdürü Freya von Rhade 170 yeni firmanında ilk olarak fuara katılacağını söyledi.

2009 yılında 46 ülkeden 2300 katılımcıyı bir araya getiren Almanya’dan 275000 ve Almanya dışından da 80000 ziyaretçiyi çeken Agritechnica’nın 2011 yılında bu rekorunu kırması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Agritechnica fuar, Agritechnica fuarı, Agritechnica Hannover, Agritechnica Hannover 2011, Agritechnica Hannover fuarı, Almanya, Almanya fuarı, Hannover, Hannover fuarı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları