Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Afyon Turizm Birliği kurulmalı”

22 Nisan, 2013 | 14:20

afyon-termal-otelleri Afyonkarahisar’da termal yatırımların tanıtılması için turizm birliğinin kurulması gerektiği belirtildi.

Ömer Termal İşletme Müdürü Nureddin Ayyıldız, yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar’ın değerlerinden olan termalin kente ekonomik ve sosyal anlamda katkısı için üç farklı konunun ele alınması gerektiğini söyledi. Ayyıldız, “Birincisi turizm çalışanlarının eğitimi. İkincisi tanıtım. Üçüncüsü de bunlara bağlı olarak pazarlama. Bunun içinde Afyon Turizm Birliği kurulması gerekiyor. Otellerin vakit kaybetmeden elin taşın altına koyarak bu işe başlaması gerekiyor.” dedi.

Turizm tanıtma birliği için model olarak Denizli, Bursa ve son olarak Salihli ilçesini incelendiğini aktaran Ayyıldız, Afyonkarahisar’ın çok iyi çalışıp rakiplerini yakından takip etmesi gerektiğini kaydetti. Ayyıldız, Afyonkarahisar’ın termal turizmde hak ettiği yerde olmadığını, ciddi bir tanıtıma ihtiyaç duyulduğunu anlattı. Ayyıldız, 12 bin yataktan 20 bin yatağa ulaşılan kentte turizm çalışanlarının eğitilmesi, tanıtım ve pazarlama faaliyetleri için gerekirse otellerin topyekün bir hareket yapması gerektiğini dile getirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Afyon, afyon termal, Afyon Turizm, Afyon Turizm Birliği, Nureddin Ayyıldız, Ömer Termal, Ömer Termal İşletme Müdürü Nureddin Ayyıldız, Termal, Termal Oteller, Turizm Birliği,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları