Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Afyon Turizm Birliği kurulmalı”

22 Nisan, 2013 | 14:20

afyon-termal-otelleri Afyonkarahisar’da termal yatırımların tanıtılması için turizm birliğinin kurulması gerektiği belirtildi.

Ömer Termal İşletme Müdürü Nureddin Ayyıldız, yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar’ın değerlerinden olan termalin kente ekonomik ve sosyal anlamda katkısı için üç farklı konunun ele alınması gerektiğini söyledi. Ayyıldız, “Birincisi turizm çalışanlarının eğitimi. İkincisi tanıtım. Üçüncüsü de bunlara bağlı olarak pazarlama. Bunun içinde Afyon Turizm Birliği kurulması gerekiyor. Otellerin vakit kaybetmeden elin taşın altına koyarak bu işe başlaması gerekiyor.” dedi.

Turizm tanıtma birliği için model olarak Denizli, Bursa ve son olarak Salihli ilçesini incelendiğini aktaran Ayyıldız, Afyonkarahisar’ın çok iyi çalışıp rakiplerini yakından takip etmesi gerektiğini kaydetti. Ayyıldız, Afyonkarahisar’ın termal turizmde hak ettiği yerde olmadığını, ciddi bir tanıtıma ihtiyaç duyulduğunu anlattı. Ayyıldız, 12 bin yataktan 20 bin yatağa ulaşılan kentte turizm çalışanlarının eğitilmesi, tanıtım ve pazarlama faaliyetleri için gerekirse otellerin topyekün bir hareket yapması gerektiğini dile getirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Afyon, afyon termal, Afyon Turizm, Afyon Turizm Birliği, Nureddin Ayyıldız, Ömer Termal, Ömer Termal İşletme Müdürü Nureddin Ayyıldız, Termal, Termal Oteller, Turizm Birliği,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları