Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Afyon’da termal otellerden ‘alkolsüz ve sigarasız yaşam oteli’ hizmeti

19 Kasım, 2012 | 12:28

Afyon’da termal otellerden ‘alkolsüz ve sigarasız yaşam oteli’ hizmeti

Türkiye’nin termal başkenti Afyonkarahisar’da oteller ‘alkolsüz ve sigarasız yaşam oteli’ hizmetiyle yeni bir adım attı.

8 tane beş yıldızlı termal otelin bulunduğu ilde, 3 tane yeni beş yıldızlı termal otelin yapım hazırlığı sürerken, 4 yatırımcı daha otel yapmak için müracaatta bulundu.

Afyonkarahisar Termal Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (ATTİD) Başkanı Ali Acar, insanların sağlığına kavuşturulduğu bir yerde, tütün ve alkol olmasının zaten tezat oluşturduğunu belirterek, Avrupa’da bile kür merkezlerinde alkol ve tütünün yasaklandığına dikkat çekti.

Ali Acar, Zafer Havalimanı’nın, bu ay içinde hizmete girecek olmasından dolayı yurt dışından da turist bekleyen otellerin, özellikle İslam ülkelerinden gelecek turistlerin de konaklaması için altyapılarını oluşturmaya başladığını söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Afyon, Afyon Haberleri, Afyon Kaplıcaları, Afyon Termal oteller, Afyonkarahisar Termal Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği, Ali Acar, alkolsüz, alkolsüz ve sigarasız yaşam oteli, ATTİD, sigarasız yaşam oteli, termal otelleri, Zafer Havalimanı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları