Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Afrodisias’a sahip çıkalım

26 Ekim, 2009 | 13:12

Afrodisias Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş, Afrodisias Antik Kenti’nin dünyanın en büyük hazinelerinden birisine sahip olmasına rağmen yol sorunu nedeniyle yeterli ilgiyi göremediğini söyledi.

Vali Coş, bugüne kadar yapılan çalışmalardan ötürü Aydın adına Geyre Vakfı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı’na teşekkür ederek “İnşallah bu ilgi ve katkılar devam ettiği müddetçe buradaki bu büyük zengin kültür varlığını, bütün dünyanın istifadesine sunulacaktır. Bu konuda hepimize düşen görevler var. Ben bu konudaki yetkili kişiler, bu görevlerini örnek bir şekilde yerine getirmek için bugüne kadar gayret sarfettiler, bundan dolayı gönül dolusu en içten teşekkürlerimi, şükranlarımı arz ediyorum. Bunun için sağ olsun Sayın Bakanımızın gönderdiği ödeneklerle önümüzdeki günlerde bu yoldaki en acil noktalardan başlayarak, Denizli-Aydın bölünmüş karayolundan ve Karacasu İlçemizden ulaşılan Afrodisias yolunun onarımına da başlayacağız. Bu konuda bizlere desteklerini esirgemeyen Sayın Bakanımıza Aydın halkı adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Afrodisias Antik Kenti, Afrodisias Antik Kenti Aydın, Afrodisias Antik Kenti Hakkında, Aydın Afrodisias Antik Kenti, Aydın Valiliği, Denizli Aydın Yolu, Geyve Vakfı, Hüseyin Avni Coş, Karacasu, Kenan Erim, Prof. Dr. Kenan Erim, Profesör Kenan Erim,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları