Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Afrikalı çocuklar için yürüdüler!

01 Ekim, 2013 | 11:57

unicef-afrika Starwood Türkiye çalışanları global sosyal sorumluluk projesi ‘Road to Awareness’ için Bursa’da yürüdü.

Starwood Otelleri Türkiye çalışanları, UNICEF işbirliğinde tüm dünyada her sene 500.000 dolar yardım toplama hedefiyle gerçekleştirilen “Road to Awareness” projesine hem bağışlarıyla hem de Bursa’da gerçekleştirilen yürüyüşe katılarak destek verdiler.

Starwood Grubu, 1995 yılından beri dünyanın öncü çocuk savunucusu UNICEF ile birlikte yoksul bölgelerdeki çocukların hayat şartlarını iyileştirmek için gerçekleştirdiği ‘Road to Awareness’ adlı sosyal sorumluluk projesini Türkiye’ye taşıdı.

‘Road to Awareness’ projesi çerçevesinde bu sene Kamerun ve Nijerya’daki yardıma muhtaç 8.000 çocuğa 500.000 dolar yardım toplayarak Afrika’daki çocukların eğitimine katkı sağlamayı hedefleyen grup, bu hedef doğrultusunda ilk defa tüm Starwood Türkiye Otel markalarının katılımıyla bir projeyi hayata geçirmiş oldu.

28 Eylül tarihinde gerçekleştirilen proje ile Starwood Hotels & Resorts’e bağlı otellerden Le Méridien İstanbul Etiler, Sheraton Bursa, Aloft Bursa, Sheraton Ankara, Lugal Ankara (A Luxury Collection Hotel) ve Sheraton Adana çalışanları projeye destek vermek için Bursa-Güzelyalı’dan Bursa-Merkez’e kadar 25 km yol yürüdüler.

Yürüyüşün ardından Aloft Bursa Oteli’nde gerçekleştirilen kutlama seremonisinde konuşan Starwood Türkiye Bölge Müdürü ve Le Meridien İstanbul Etiler Oteli Genel Müdürü Sabine Dorn Ağlagül, “Starwood Grubu’nun Türkiye’deki otelleri olarak ihtiyacı olan çocukların eğitimine katkı sağlamak ve bu konuda farkındalık yaratmak için ilk kez bir araya geldik ve Bursa’da bir yürüyüş organizasyonu gerçekleştirdik. Hem yürüyüşe katılan hem de bağışlarıyla bu anlamlı projeye destek veren çalışanlarımıza ve gönüllülere çok teşekkür ediyorum. Starwood Grubu olarak küçük bir dokunuşun büyük umutlar yaratacağına inanıyoruz ve bu amaçla benzer projeleri desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Afrika, Afrika çocukları, Afrika haberleri, Aloft Bursa, Bursa, Bursa Haberleri, Le Méridien İstanbul Etiler, Lugal Ankara, Road to Awareness, Road to Awareness UNICEF, Sheraton Ankara, Sheraton Bursa, Starwood otelleri, Starwood Türkiye, Starwood Türkiye otelleri, UNICEF, UNICEF Türkiye,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları