Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Afrika’da safari turu

29 Mayıs, 2014 | 12:29

Ünlü oyuncu Derya Şensoy, farklı bir tatil tercih etti. Afrika turuna çıkan Şensoy , Kenya’ya gitti ve safari yaptı. Derya Baykal ve Ferhan Şensoy’un oyuncu kızı Derya Şensoy, Afrika Turu’na çıktı. Başarılı oyuncu, safari fotoğraflarını Instagram hesabından paylaştı.

afrika-turu

Adı sürekli başka isimlerle anılan Derya Şensoy’un gerçek aşkı ortaya çıktı. Birkaç gün önce Afrika Turu’na çıkarak Kenya’ya giden güzel oyuncuya sevgilisi Seçkin Özdemir de eşlik etti.

derya-sensoy

Derya Şensoy, tatil için gittiği Kenya’da çıktığı safari turunun fotoğraflarını instagram hesabından takipçileri ile paylaştı. Aynı anda oyuncu Seçkin Özdemir’in de Kenya’da olması ikili arasındaki aşk dedikodularını doğruladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
afrika turu, Derya Baykal, Derya Şensoy, Derya Şensoy afrika, Derya Şensoy afrika turu, Derya Şensoy aşk, Derya Şensoy haberleri, Derya Şensoy instagram, Derya Şensoy kenya, Derya Şensoy kilo, Derya Şensoy kimdir, Derya Şensoy resimleri, Derya Şensoy Seçkin Özdemi, Ferhan Şensoy, Ferhan Şensoy kızı, Seçkin Özdemir, Seçkin Özdemir kenya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları