Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Afganistan uçak kazası

13 Ekim, 2010 | 09:59

Afganistan’ın başkenti Kabil yakınlarında bir yolcu uçağının düştüğü bildirildi.

İsminin açıklanmasını istemeyen bir polis görevlisi, uçağın büyüklüğü ya da kaç yolcu bulunduğuna dair bilgisi olmadığını belirtti.

Afganistan’daki NATO kuvvetlerinden bir sözcü de bir uçağın düştüğünü doğruladı. Düşen uçağın ise NATO’ya ait olmadığını kaydetti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Afganistan, Afganistan Başkenti Kabil, Afganistan Kaza, Afganistan Uçak kazası, Afganistan Yolcu, Afganistan Yolcu Uçağı, Afganistan Yolcu Uçağı Kaza, Turizm Gazetesi,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları