Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Aerosmith, Moskova ve Saint Petersburg’da konser veriyor

02 Aralık, 2013 | 17:59

aerosmith-moskova-saint-petersburg Dünyaca ünlü Amerikan müzik grubu Aerosmith, Moskova ve Saint Petersburg’da konser vermeye hazırlanıyor.

Grup resmi internet sitesinden 24 Mayıs’ta Moskova’nın Olimpiysky Spor Merkezi’nde, 27 Mayıs da ise St. Petersburg’un Petersburgsky Spor ve Kültür Merkezi’nde sahneye çıkacaklarını duyurdu.

Dünya çapında 150 milyondan fazla albüm satışı yapan Aerosmith, Moskova & St. Petersburg‘da vereceği konserleri Global Warming World Tour adı altında gerçekleştirecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aerosmith, Aerosmith konserleri, Aerosmith Moskova, Moskova, Moskova konser, St. Petersburg, St. Petersburg Aerosmith, St. Petersburg Aerosmith konseri, St. Petersburg konser, St. Petersburg Moskova, St. Petersburg ve moskova,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları