Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Adam&Eve’e ortaklık teklifi yağıyor

02 Haziran, 2009 | 09:59

Adam&Eve’e ortaklık teklifi yağıyor Antalya’da Rus yatırımlarının hız kazanmasının ardından, Araplar da otel almak için arayışa girdi. Uluslararası turizm otoriteleri tarafından dünyanın en seksi oteli olarak gösterilen Adam&Eve’e ortaklık teklifleri geliyor.

Kayı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Talha Görgülü, Adam&Eve için yabancı şirketlerin birbiri ardına teklifte bulunduğunu, Suudi Arabistan’dan 4, Dubai’den de 3 şirket ortak olmak istediğini açıkladı.

Görgülü, “İran, Ürdün, Suudi Arabistan’dan gelen turist sayısı artıyor. Otelin imajı açısından çok korkuyorduk ancak gelen turistlerin yaşam tercihleri Avrupalılar’dan farklı değil” dedi. Dünyanın her kıtasında Adam&Eve Hotel açmayı planladıklarını açıklayan Görgülü, “Her kıtada otelimiz olsun istiyoruz. Bazı yabancı firmalar konsept için birlikte çalışmak istiyor. Bu işi yapabileceğimize inandığımız biri olursa neden olmasın” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adam&Eve Hotelleri, Antalya, Dubai, Dubai Otelleri, Kayı Grubu Yönetim Kurulu, Talha Görgülü,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları