Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Acun’a Dalyanlı turizmcilerden çağrı geldi: Survivor’u Dalyan’da çek!

06 Temmuz, 2018 | 12:36

Acun'a Dalyanlı turizmcilerden çağrı geldi: Survivor'u Dalyan'da çek!

Acun’a Dalyanlı turizmcilerden çağrı geldi: Survivor’u Dalyan’da çek. Türkiye’nin tatil cennetlerinin adresi Muğla’ya bağlı olan Ortaca’nın Dalyan bölgesindeki turizmciler, ünlü yarışma programı Survivor’un çekimlerini burada yapması için Acun Ilıcalı’ya çağrıda bulundu.

Türkiye’nin tatil cennetlerinin adresi Muğla’ya bağlı olan Ortaca’nın Dalyan bölgesindeki turizmciler, ünlü yarışma programı Survivor’un çekimlerini burada yapması için Acun Ilıcalı’ya çağrıda bulundu.

Acun'a Dalyanlı turizmcilerden çağrı geldi

“Survivor’u Dalyan’da çek”

2 bin 500 yıllık kaya mezarları ve manzarası ile ünlü Dalyan’daki Kaunos çay bahçesinde toplanan bölgedeki turizmciler, ellerinde “Sevgili Acun Survivor’ı Dalyan’a bekliyoruz” pankartı ile Ilıcalı’yı Dalyan’a davet etti.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Dominik Turları sizi bekliyor.

Dalyanlı turizmcilerin basın açıklamasına Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik de katılarak destek oldu. Açıklama yapan turizmciler, televizyon yapımcısı Acun Ilıcalı’ya başsağlığı dileklerini de ilettiler.

Dominik Survivor Adası

“Dalyan, Dominik’i aratmaz”

Muğla’nın ilçesi Ortaca’nın belediye başkanı Hasan Karaçelik, toplantıda yaptığı konuşmada, “Öncelikle Acun Medya ailesine başsağlığı dilemek istiyorum. Hem kendi şahsım, hem de Dalyan’daki turizmciler adına. Yaşanan acı olayın ardından Acun beyin Dominik’te çekim yapmayacağı haberleri çıktı. Biz de Dalyan’ın doğası ile Dominik’i aratmayacak bir yapıya sahip olduğunu bildiğimiz için bundan sonra yapılacak Survivor çekimlerinin bölgemizde yapılmasını yerel yönetim ve turizmci arkadaşlar olarak Acun beyden talep ediyoruz. Acun beyin Dalyan’ımıza da çok ciddi bir katkısı olacaktır.” ifadelerini kullandı.

Kargıcak Koyu, Rusların Survivor’una ev sahipliği yaptı

Geçtiğimiz sene bir Rus yapım şirketinin format olarak Survivor’a benzeyen yarışmanın çekimlerini ilçelerine bağlı Kargıcak koyunda yaptığını hatırlatan belediye başkanı Hasan Karaçelik, “4-5 ay süreyle bu çekimler yapıldı. Dünyada izlenen bir yapımdı. Rusların böyle bir çekim için burayı tercih etmesi mekan olarak buranın uygun olduğunu gösteren bir delildir” şeklinde konuştu.

Acun Ilıcalı'nun Survivor'ı Dominik'te çekiliyor

“Survivor ve Ilıcalı’yı Dalyan’a bekliyoruz”

Turizmci Ali Mürşit Yağmur ise Dalyan’ın turizm, organizasyon ve film çekimleri açısından bulunmaz bir bölge olduğunu belirtip, “Özellikle geçen sene Rus Survivor yarışmasının burada çekilmesi bunun göstergesi. Biz Acun Medya ve Survivor yarışmasını Dalyan’a bekliyoruz.” dedi

Turizmci Alev Kılıç da yaptığı açıklamada Survivor ekibini Dalyan’da görmek istediklerini belerterek, “Dalyan, izlenme oranı en yüksek programlardan biri olan Survivor’ı fiziki ve kültürel olarak kabullenebilecek, sahiplenebilecek durumda. Temennimiz yarışmanın burada yapılması.” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alev Kılıç, Ali Mürşit Yağmur, Dalyan, Dalyanlı turizmciler, Dominik, Hasan Karaçelik, Muğla, ORtaca, Survivor, Survivor Adası,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları