Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Acun Ilıcalı teknesini Panama’ya taşıttı

15 Mayıs, 2013 | 14:03

Acun Ilıcalı teknesini Panama'ya taşıttı Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasının yapımcısı Acun Ilıcalı sürat teknesini Panama’ya taşıttı.

İki yıl önce 800 bin dolara aldığı Donzi marka sürat teknesini kullanmayı özleyen Ilıcalı Panama’da bir tekne kiralamak yerine kendi teknesini Panama’ya taşıttı.

İstanbul’da bulunan ve geçtiğimiz ay bir konteynera yüklenen tekne Panama’ya gönderildi.

Nakliyatı 15 gün süren teknesine kavuşur kavuşmaz ilk iş Panama Turu’na çıkan ünlü yapımcı, teknesini programında da kullandı. Ilıcalı, San Jose’de lüks bir otelde SPA ödülü kazanan Gönüllüler takımını adaya kendi kullandığı sürat motoruyla götürdü.

Ilıcalı, geçtiğimiz yaz aylarında da Bodrum koylarında ve Yunan adalarında teknesiyle tura çıkmıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Acun Ilıcalı, Acun Ilıcalı panama, Acun Ilıcalı tekne, Bodrum, Panama, panama turları, Panama Turu, Survivor, survivor panama, Survivor Ünlüler Gönüllüler, Ünlüler-Gönüllüler, Yunan Adaları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları