Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ace of M.I.C.E Ödülleri sahiplerini buldu

23 Ekim, 2013 | 13:15

ace-of-mice-odulleri Turizm Medya Grubu tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenen Ace of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri sahiplerini buldu.

TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkanı Sani Şener ‘Onur Ödülü’ne layık görüldü.

Kongre, toplantı ve etkinlik faaliyetlerinin sürdürülebilir büyümesine yön vermeyi ve M.I.C.E. sektörü ile sektörden hizmet alan kurumsal şirketleri bir araya getirerek Türk kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün bilinirliğini küresel ölçekte artırmayı hedefleyen Ace of M.I.C.E Ödülleri’nde, 3 ana sektörde bulunan en başarılı firmalar belirlendi.

22 Ekim tarihinde düzenlenen Ace of M.I.C.E Ödül Töreni’nde, 28 ayrı kategoride, yaratıcılık, konsept çalışmaları, farklılaşan noktalar, hizmet kalitesi, ülke tanıtımına sağlanan katkılar ve sürdürülebilir turizm konularında gerçekleştirdikleri çalışmalar çerçevesinde belirlenen birincilere ödülleri takdim edildi. Onur Ödülü’nü ise TAV Havalimanları Holding İcra Kurulu Başkanı Sani Şener adına TAV İşletme Hizmetleri Genel Müdür Vekili Bora İşbulan aldı.

Türkiye’deki oteller, kongre ve etkinlik mekanları, toplantı yönetim ve toplantı destek firmalarının yanı sıra etkinlikler, lansman toplantıları, davet organizasyonları, kurumsal sosyal sorumluluk projeleri ve festivaller gibi etkinlikleri kapsayan ve TAV İşletme Hizmetleri’nin markaları TAV Passport ve TAVPORT.com’un da sponsorlar arasında yer aldığı Ace of M.I.C.E Ödülleri’ne, M.I.C.E. sektörünün yanı sıra siyaset, iş dünyası ve sanat camiasından yaklaşık 3 bin davetli katıldı.

Turizm sektöründen ve kurumsal şirketlerden önde gelen isimlerin, 1 Ocak–15 Nisan 2013 tarihleri arasında gerçekleştirdiği 182 başvuruyu değerlendiren ödül jürisi, Ace of M.I.C.E Ödülleri kapsamında Onur ve Başarı Ödülleri’nin verileceği isimleri de belirledi. Değerlendirmenin yapıldığı jüri toplantısı, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Semih Başkan başkanlığında gerçekleşti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ace of M.I.C.E, Ace of M.I.C.E Ödül Töreni, Ace of M.I.C.E Ödülleri, TAV, TAV Havalimanları, TAV İşletme Hizmetleri, Turizm Haberleri, Turizm Medya Grubu, Turizm Medya Grubu ödül, Turizm sektörü, Turizm sektörü haberleri, Turizm sektörü ödülleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları