Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ACE of MICE İstanbul’da başlıyor

03 Mart, 2016 | 08:23

ACE of MICE İstanbul'da başlıyor Türkiye’nin tek, dünyanın ise en büyük üçüncü MICE fuarı, ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik fuarı, 16-18 Mart tarihlerinde İstanbul’da düzenleniyor.

İstanbul Kongre Merkezi- ICC ve İstanbul Lütfi Kırdar- ICEC’de gerçekleşecek olan fuarın zirveden ödül törenine, seminerden B2B görüşmelerine kadar  yoğun trafiği ile toplam 15 bin kişiyi ağırlaması bekleniyor.

Üç gün sürecek fuar İspanya‘dan Azerbaycan’a, Avusturya’dan Yunanistan’a 25 ülkeden kongre büroları, etkinlik planlayıcıları ve kongre organizatörlerini dev buluşmayla bir araya getirecek.

Fuarda oteller, etkinlik yönetimi, sahne dekor tasarımı, transfer, dönemsel insan kaynakları, ses ışık, görüntü, video ve dijital çözümler gibi alanlarda faaliyet gösteren toplam 330 firma stant açacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ace of mice, İstanbul Fuar, İstanbul Kongre Merkezi, İstanbul Lütfi Kırdar, Lütfi Kırdar, MICE fuarı, MICE fuarı istanbul,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları