Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

AccorHotels, Orient Express’in Yüzde 50’sini Satın Alıyor

06 Ekim, 2017 | 15:57

Orient Express AccorHotels

Orient Express markasının sahibi olan SNCF Group, Paris’ten İstanbul’a ilk Orient Express yolculuğundan yaklaşık 134 yıl sonra AccorHotels ile birlikte hizmet ortaklığı yapacak

AccorHotels, iki grubun uzmanlığını ve savoir-faire’ı birleştirecek olan bu ortaklığın bir parçası olarak şimdiye kadar SNCF’ye ait olan Orient Express’in sermayesinde yüzde 50 hisseye sahip olacak.

Orient Express markası, kültür, ihtişam ve zarafetle kaplı lüks seyahat sanatının zamansız bir simgesidir. Paris’ten İstanbul’a kadar Avrupa’nın en büyük şehirlerini neredeyse yüz yıl boyunca bağlayan efsanevi tren hem Tarihte hem de günümüzde büyük bir öneme sahiptir.

1977 yılından beri SNCF Group, özellikle 1920’lerden kalma ve Pullman-Orient-Express olarak bilinen eski vagonların restorasyonu ile markanın prestijli imajını geliştirmeye aktif olarak dahil olmuştur.

AccorHotels, Orient Express bayrağı altında prestijli otellerden oluşan yeni bir koleksiyon geliştirerek lüks segmentteki liderliğini güçlendirmek için bu ortaklığa odaklanmayı planlıyor.

Seyahat sanatının en efsanevi olmayı hedefleyen AccorHotels, tarihin doğusundaki eşsiz bir tecrübeyle ikonik yerlerde Doğu ve Batı’nın lüks, egzotizm ve sofistikeğini birleştirmeyi hedefliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Accorhotels, İstanbul, Orient Express, Paris, SNCF Group,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları