Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Accorhotels.com 10. yılını kutluyor

13 Nisan, 2011 | 11:50

Accorhotels.com 10. yılını kutluyor

Accor Hotels, 10. yaşını 10 dünya turu ve çok sayıda Accor otelleri konaklaması ile kutluyor.

10. yaşımızı kutlarken misafirlerini de bu kutlamaya dahil eden Accor grubu, bu yıldönümünde iki kişilik 10 dünya turu ve Accor markalarında çok sayıda ücretisiz konaklama sürprizi yapıyor.

Bu çekilişe katılmak ve çekiliş sonuçlarını takip etmek isteyenler www.accorhotels.com/birthday adresini ziyaret edebiliyorlar.

10 yıldır aktif olarak kullanılan accorhotels.com adresi yeni yaşının yanı sıra online kullanıcılar tarafından laik görüldüğü  Travel D’or ödülünün mutluluğunu yaşıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Accorhotels.com, Accorhotels.com sitesi, Accorhotels.com yıldönüm, Accorhotels.com yıldönümü, Travel D, Travel D’or, Travel D’or ödülü,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları