Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

AccorHotels, Bahreyn’de İlk  ibis Styles’i Açtı

02 Ağustos, 2017 | 12:16

Ibis Styles

 

AccorHotels, Action Hotels işbirliğiyle Ortadoğu’daki en yeni oteli Ibis Styles Manama Bahreyn’de açtığını duyurdu.

AccorHotels, Bahreyn’de İlk  ibis Styles’i Açtı

AccorHotels, Bahreyn’in başkenti Manama’da orta ölçekli otel markalarından olan ve iş turizmi için hizmet veren Ibis Styles’ı Action Hotels işbirliğiyle açtığını duyurdu.

AccorHotels Middle East and Africa (MEA) genel müdürü Olivier Granet, “Ibis Styles Manama Diplomatic Quarter, Bahreyn’in büyümekte olan konaklama endüstrisine ve ibis marka ailesine büyük katkı sağlamak için hizmete açıldı. Bahreyn’deki ilk ibis Styles’ımızın açılması için güvenilir ortağımız Action Hotels ile işbirliği yapma gururu duyuyoruz.” diye ekledi. Ayrıca, ” Bu mülkiyetin açılışı sadece yaratıcı tarafından tanımlanan simgesel ekonomi markamızın gittikçe artan popülerliğini geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda Action Hotels’le olan küresel ortaklığımızı daha da güçlendiriyor “dedi.

ibis-styles-bahreyn

Otel, konuklarına sıcak bir karşılama atmosferi ve geniş yataklar sunuyor. Otelde 24 aile suiti olmak üzere 95 oda misafirlerin konforu için en kaliteli malzemelerle hizmet vermeye hazır. Sınırsız ücretsiz Wi-Fi bağlantısı ile ev konforu birleşimi sunan 24 aile süiti olmak üzere 95 oda içermektedir. Otelde, Sabah kahvaltısı ve Alakart restoranı mevcuttur. Kurumsal misafirler için otel de, modern bir toplantı odası ve kahve molası alanı bulunmaktadır. Otelde, tam donanımlı spor salonu da mevcuttur.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Accorhotels, Bahreyn, İbis Sytles,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları