Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Accor Otelleri ‘ne mükemmellik ödülü

20 Haziran, 2011 | 15:31

Accor Otelleri ‘ne mükemmellik ödülü

Tripadvisor.com sitesi üzerinden misafir memnuniyet anket sonuçları göz önünde bulundurarak hazırlanan “Excellence Award 2011”, sahiplerini buldu.

Dünya genelinde misafir yorumlarına istinaden hazırlanan ödül de, minimum misafir değerlendirmesi 4,5 olan oteller ve işletmeler bu ödüle laik görüldü.

Tüm dünya’da aynı kalite standartı ile hizmet vermeyi ve misafir memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı hedefleyen Accor Otelleri, Novotel İstanbul, İbis Otel İstanbul ve Novotel Trabzon ile bu ödülün Türkiye’deki sahibi oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Accor, Accor Otel, Accor Otelleri, Accor Otelleri mükemmellik ödülü, Accor Otelleri ödül, Accor Otelleri ödülleri, İbis Otel İstanbul, Novotel Istanbul, Novotel Trabzon,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları