Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Accor Oteller grubu 450 oteli satacak

20 Mayıs, 2010 | 14:49

Fransa merkezli zincir oteller markası Accor, yeni yapılanma planı çerçevesinde 2013 yılına kadar portföyündeki 450 oteli satarak 1.6 milyar Dolar gelir elde etmeyi planlıyor.

Accor Oteller Grubu, bünyesindeki oteller için planladığı yeni yapılanmayı hayata geçirmeye başladı. 2005 yılında belirlenen ve 2013 yılına kadar tamamlanması planlanan strateji çerçevesinde Accor’un, mülk sahibi olduğu oteller ile işletmeciliğini yaptığı oteller arasında denge kurması sağlanacak.

Breakingtravelnews.com’da yayınlanan habere göre; Accor, uygulamaya geçirilen plan çerçevesinde 450 otel mülkünü 2013 yılına kadar elden çıkartacak. Satıştan 1.6 milyar dolar gelir elde etmesi beklenen Accor’un net borcunu da satışların ardından 2013 yılında 2 milyar Dolar seviyesine çekmesi bekleniyor.

Sao Paulo

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Accor, Accor Otel, Accor Oteller, Accor Oteller grubu, Accor Otelleri, Gaziantep Accor Otel, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları