Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Accor Hotels, en hızlı büyüyen otel zinciri oldu / Turizm Haberleri

09 Şubat, 2011 | 13:58

Accor Hotels, en hızlı büyüyen otel zinciri oldu / Turizm Haberleri

Accor, Asya Pasifik ülkelerinde en hızlı büyüyen otel zinciri oldu. 2010 yılında bölgede 41 yeni otel açılışı yapan Accor grubu, 2011 için de 70 yeni yatırım anlaşması imzaladı.

Dünyanın en büyük otel işletmecilerinden birisi olan Accor grubu 2010 yılında Asya pasifik ülkelerinde genişleme politikası izledi. 2010 yılı içinde Asya Pasifik’te bölgesinde 16.000 odanın turizm sektörünün hizmetine sunulacağı 70 yeni kontrat imzalandı.

Uzakdoğu ve Asya ülkelerinden Endonezya, Tayland ve Vietnam’da lider olan Fransız grubu Accor, yeni yatırımları için Dünya’nın nüfusu en kalabalık iki ülkesi, Çin ve Hindistan’ı seçti. Yeni yatırımlarını bu bölgelere yönlendiren Accor önemli pazarları dahil olmak üzere bölgede genişlemeye kararlılığı gösteriyor. Yeni sözleşmeler ile birlikte Accor’un Asya Pasifik’teki en büyük otel yatırım grubu olma unvanını elde etti.

Accor Asya Pasifik COO’su Michael Issenberg büyümdeki rekor yılı şöyle yorumluyor;

‘‘Accor 2010 yılındaki yatırımlarına dayalı büyümeden kaynaklanan başarısı grubu içinde olumlu yorumlanmaktadır. Bir yılda açılan 41 yeni otelde 7,000 ‘in üzerinde oda hizmete sunduk. Bu yatırımlar Accor bölgedeki en büyük otel işletmecisi konumunu güçlendirmiş oldu.
Yeni yatırımlarımız Çin ve Hindistan’a olacak. Bu bölgelerde 70 yeni yatırımın sözleşmesini imzaladık. Yeni hedeflerimizden biride Avustralya’da franchise stratejisiyle büyümektedir.’’

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Accor Asya Pasifik, Accor Hotels, Accor Hotels Grubu, Accor Hotels zincirleri, Accor otel zinciri, Asya Pasifik, Asya Pasifik Accor, Endonezya, Michael Issenberg, Tayland, Turizm Haberleri, Vietnam,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları