Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Accor Hotel Group ‘dan Büyük Turizm Yatırımı, Travel Keys

07 Şubat, 2017 | 07:15

Accor Group Hotel

Accor Hotel Group ‘dan Büyük Turizm Yatırımı, Travel Keys ile Gerçekleşti.

Accor Hotel Group uzun süredir alternatif konaklama alanında yoğunlaşma sinyalleri veriyordu ve bu  nedenle pazarda farklılaşmaya giden uluslararası zincir oteli oldu. Accor Hotel Group bu oluşumu sonunda Travel Keys’i alarak tamamladı. Travel Keys bir ev ve villa kiralama sitesi olup, dünya üzerinde 5 lüks villa ve yazlık evi elinde bulunduran bir site. Portföy olarak Güney Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika gibi destinasyonlarda villa ve yazlık evler elinde bulundurmakta. Bu portföy ile Accor Hotel Group elindeki villa sayısını dünya üzerinde 8 bin 500 ‘e çıkartmış oldu.

Accor Hotel Group bünyesinde hala hazırda iki büyük kiralama sitesi olan Onefinestay ve Squarebreak bulunuyor. Ayrıca %30’luk hissesi olan Oasis de elinde tutmakta. Accor Hotel Başkanı ve CEO’su Sebastien Bazin ise açıklamsında ; ” Bobby Gibson ve ailesinin Accor Hotel ailesine katılmasından büyük onur ve memnuniyet duyuyoruz. Travel Keys ‘i bünyemize katarak, dünya lüks kiralama pazarının en büyük oyuncusunu yaratma hedefimize bir adım daha yaklaştığımıza inanıyoruz. Travel Keys , üst düzey portföyü ile bu alandaki mevcut faaliyetlerimize önemli katkılar sunacak.” dedi. Travel Keys firması 1991 yılında Atlanta merkezli bir firma olarak, lüks konaklama dalında hizmet vermekte.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Accor, Accor Hotel, Accor Hotel Group, Bobby Gibson, oasis, Onefinestay, Sebastien Bazin, Squarebreak, Travel Keys,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları