Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Accor Grubu Gaziantep’te iki otel açıyor

16 Aralık, 2009 | 10:02

Dünyada 90 ülkede 4 bin 200 oteli olan Fransız otelcilik grubu Accor, Gaziantep’te Ocak ayında 2 otel birden hizmete açacak.

Accor Grubu Gaziantep'te iki otel açıyor Avrupa’nın en büyük hotel zinciri ve dünyanın 3. büyük otelcilik devi Accor, “Novotel” ve “Ibis” markalı iki otelini Ocak ayında açacak.

Toplam 14-15 milyon avroya mal olan, 92 odalı Novotel Gaziantep ve 177 odalı Ibis Gaziantep otelleri özellikle iş amaçlı konaklamalara ev sahipliği yapmayı hedefliyor.

Accor Türkiye Genel Müdürü Murat Kadaifçioğlu,  Accor’un ekonomik oteller sınıfında dünya lideri olduğunu, 90 ülkede 4 bin 200 oteli bulunduğunu, aralarında Sofitel, Novotel ve Ibis’in de yer aldığı çeşitli markaların bulunduğunu belirtti.

Kadaifçioğlu, şu şekilde konuştu: “Türkiye pazarını sadece 5 yıldız seviyesinde olmadığını düşünerek elimizdeki markaları değerlendirdik. Şu sıralar üzerinde yoğunlaştığımız çalışma Türkiye’nin ekonomisi gelişmiş şehirlerinde, şehir otelleri Ibis ve Novotel markasını geliştirmek. Ibis ve Novotel 3 ve 4 yıldızlı standart olan markalarımızdır. Genellikle iş amaçlı seyahat eden müşterilerin konaklamaları ve orta ve küçük ölçekli toplantılara ev sahipliği yapacak şekilde tasarlanmış olan otellerimizin bu şehirlerde önemli bir eksikliği gidereceğine inanıyoruz. Ibis ve Novotel ile bu standart servislerimizi tüm Anadolu’ya yaymak istiyoruz.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Accor Genel Müdürü Murat Kadaifçioğlu, Accor Grubu, Accor Grubu Gaziantep, Accor Grubu Gaziantep Haberleri, Accor Grubu Haberleri, Accor Türkiye Genel Müdürü Murat Kadaifçioğlu, Ibis, Ibis ve Novotel, Murat Kadaifçioğlu, Novotel, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları