Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Accor grubu 25. yılını kutluyor / Turizm Haberleri

07 Şubat, 2011 | 16:04

Accor grubu 25. yılını kutluyor / Turizm Haberleri

Accor Akademi yenilikçi, geniş kapsamlı e-öğrenim modülünü Fransız Konaklama Endüstrisi Eğitim Fonu (FAFIH) ile birlikte kullanıma sunuyor.

Turizmde eğitilmiş personelin önemini benimseyen Accor grubu 1985 yılında kurumsal üniversitesini kurdu. Bu yatırımıyla Avrupa’da hizmet sektöründe kendisine bağlı bir eğitim merkezi olan ilk şirkettir. 25. yılında Accor Akademi her yıl 135,000 öğrenciyi 120 değişik dalda, Auckland, Bangkok, Brüksel, Budapeşte, Carrollton, Kazablanka, Dubai, Evry, Londra, Madrid, Milan, Münih, Quebec City, Sao Paulo, Schiphol ve Sydney deki akademilerinde eğitiyor. Her akademi kendi bölgesindeki otel ve sektörlerin ihtiyacına göre oluşturulmuş modüllere de sahip. Accor akademi yeni açacağı 5 şube ile 2015’te 21 okulda eğitim vermeyi hedefliyor.

Accor Akademi grubun büyümesini desteklemeyi, çalışanların yeteneklerini geliştirmeyi ve kurumsal kültürü sağlamlaştırmayı amaç edinmiştir. Accor Akademi yöneticisi Laurence Caron akademiyi şöyle anlatıyor. ‘Accor akademi grup için bir güç, otel yöneticileri için bir avantaj sağmaktadır. Burada eğitim alan herkes spesifik örnekler üzerinde uygulamalı eğitim alıp bunu diğer firmalar için çalışan insanlar ile paylaşarak bu yönlerini de geliştirirler’.

Türkiye Accor otelleri , Novotel Istanbul , Novotel Trabzon , Novotel Gaziantep , Novotel Kayseri ve İbis Istanbul , İbis Eskişehir , İbis Gaziantep , İbis Kayseri son olarak gruba eklenen İbis Bursa çalışanları ve Accor genel müdürlük çalışanları da Accor Akademi ile yeteneklerini geliştirerek Türk turizmine katkı sağlıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Accor, Accor Akademi grubu, Accor Grubu, Accor grubu 25. Yılı, Accor Grubu Haberleri, Accor Grup, İbis Eskişehir, ibis Gaziantep, İbis Kayseri, Novotel Gaziantep, Novotel Istanbul, Novotel Kayseri ve İbis Istanbul, Novotel Trabzon, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları