Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

88 katlı Abu Dabi Plaza Astana’nın yeni gözdesi olacak

01 Nisan, 2011 | 10:50

88 katlı Abu Dabi Plaza Astana’nın yeni gözdesi olacak

Birleşik Arap Emirlikleri’nin Aldar Eurasya şirketi 88 katlı Abu Dabi Plaza’yı Kazakistan’ın başkenti Astana’ya dikecek.

Toplam 450 daire ve iki otelden oluşan 88 katlı Abu Dabi Plaza’nın inşası konusunda Astana Vali Yardımcısı, Sanayi ve Yeni Teknoloji Bakan Yardımcısı Albert Rau ile şirket yetkilileri arasında anlaşma sağlandı.

İmza töreni sonrası yapılan açıklamada, toplam 80 bin metrekarelik alanda kurulacak plazada, uluslararası standartlarda ofislerin yapılacağı belirtildi.Yapılacak Abu Dabi Plaza’nın maliyetinin ise bir milyar doları aşacağı tahmin ediliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abu Dabi Plaza, Abu Dabi Plaza Astana, Abu Dabi Plaza nerde, Astana, Astana Abu Dabi Plaza, Birleşik Arap Emirlikleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları