Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Abla Cruz İbiza’da

13 Temmuz, 2009 | 13:40

Monica Cruz Cruz ailesinden ilk ve en ünlü olan Penelope Cruz’du. Üstelik sadece İspanya‘da değil tüm dünyada hatta Hollywood’da bile kendini kabul ettirdi Cruz. Ama şimdi öyle güçlü ve güzel bir rakibi var ki. Hem de kendi ailesinden…

Penelope Cruz’un kızkardeşi Monica Cruz her ne kadar ünlü kardeşiyle işbirliği yapsa da pek yakında onu bile gölgede bırakması muhtemel gibi görünüyor.

Bunun en önemli kanıtı da artık gittiği her yerde onu adım adım akip eden paparazziler.

Şu sıralar İbiza’da tatilin tadını çıkarın Monica Cruz yine paparazzilerin göz hapsindeydi.

Bazılarının ablası Penelope’den daha güzel bulduğu 1977 doğumlu Monica Cruz, eski bir flamenko dansçısı. Ülkesindeki Kraliyet Dans Akademisi’ni bitirdikten sonra ünlü flamenko dansçısı Joaquin Cortes’in grubuna katılan Cruz, daha sonra da İspanyol TV’lerindeki çok sayıda popüler programda göre aldı.

Güzel yıldız şimdi de Joshua Newton’ın yeni filmi Iron Scorr’da Roy Schneider gibi bir ustayla birlikte kamera karşısına geçecek. (Milliyet)

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cafe Del Mar, İbiza, İbiza adası, İbiza adası balayı, İbiza adası turları, İbiza balayı, İbiza barları, İbiza El Paradis, İbiza gece hayatı, İbiza gece kulüpleri, İbiza turları, İbiza’daki barlar, Monica Cruz, Monica Cruz Ibiza, Penelope Cruz, San Antonio,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları