Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Abdullah Gül ‘den London Eye ziyareti

23 Kasım, 2011 | 12:48

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ‘ün Londra ziyareti sürüyor. /Turizm Haberleri

İngiltere Kraliçesi’nin daveti üzerine Londra’ya giden Abdullah Gül için resmi karşılama töreni düzenlendi.

Abdullah Gül ve eşi Hayrunnisa Gül İngiltere ziyareti kapsamında, Londra’nın merkezinden geçen Thames Nehri’nin kenarında dönme dolap şeklindeki London Eye’a yaya olarak giderek burada fotoğraf çektirdi.

Abdullah Gül, İngiltere Başbakanı David Cameron ile görüşmesinin ardından eşi Hayrunnisa Gül ile Londra’nın merkezinden geçen Thames Nehri’nin kenarında dönme dolap şeklindeki London Eye’a yaya olarak giderek burada fotoğraf çektirdi.

Abdullah Gül ‘e Londra ‘da büyük jest

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün ziyareti sebebiyle dönme dolap şeklindeki London Eye’in, hilal ve yıldız şeklini alan ışıklarla süslenmesi dikkatleri çekti.

Londra’nın sembollerinden olan ve her gün binlerce turistin ziyaret ettiği London Eye ile Londra’yı kuşbakışı izleme fırsatına sahip olunabiliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abdullah Gül, Abdullah Gül Londra, Abdullah Gül Londra ziyareti, Abdullah Gül Londrada, Hayrünnisa Gül, Hayrunnisa Gül Londra, İngiltere London Eye, London Eye, London Eye Londra, Londra, Londra Turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları