Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Abdullah Gül ‘den London Eye ziyareti

23 Kasım, 2011 | 12:48

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ‘ün Londra ziyareti sürüyor. /Turizm Haberleri

İngiltere Kraliçesi’nin daveti üzerine Londra’ya giden Abdullah Gül için resmi karşılama töreni düzenlendi.

Abdullah Gül ve eşi Hayrunnisa Gül İngiltere ziyareti kapsamında, Londra’nın merkezinden geçen Thames Nehri’nin kenarında dönme dolap şeklindeki London Eye’a yaya olarak giderek burada fotoğraf çektirdi.

Abdullah Gül, İngiltere Başbakanı David Cameron ile görüşmesinin ardından eşi Hayrunnisa Gül ile Londra’nın merkezinden geçen Thames Nehri’nin kenarında dönme dolap şeklindeki London Eye’a yaya olarak giderek burada fotoğraf çektirdi.

Abdullah Gül ‘e Londra ‘da büyük jest

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün ziyareti sebebiyle dönme dolap şeklindeki London Eye’in, hilal ve yıldız şeklini alan ışıklarla süslenmesi dikkatleri çekti.

Londra’nın sembollerinden olan ve her gün binlerce turistin ziyaret ettiği London Eye ile Londra’yı kuşbakışı izleme fırsatına sahip olunabiliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abdullah Gül, Abdullah Gül Londra, Abdullah Gül Londra ziyareti, Abdullah Gül Londrada, Hayrünnisa Gül, Hayrunnisa Gül Londra, İngiltere London Eye, London Eye, London Eye Londra, Londra, Londra Turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları