Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ABD’li turist Sierra’nın katil zanlısı İstanbul’a getirildi

18 Mart, 2013 | 11:06

ABD'li turist Sierra'nın katil zanlısı İstanbul'a getirildi ABD’li turist Sarai Sierra’nın katil zanlılarından Ziya T. İstanbul’a getirildi.

Hatay güvenlik güçleri tarafından Reyhanlı ilçesinde yakalanan ABD’li Sierra’nın katil zanlılarından Ziya T. İstanbul’a getirildi. Sierra’nın katil zanlısı Ziya T. Türk Hava Yolları’nın (THY) tarifeli uçağıyla, Hatay polisi tarafından saat 21.00 sıralarında İstanbul’a getirildi.

Hatay polisi tarafından İstanbul’a getirilen katil zanlısının gerekli sorgusu yapılmak üzere İstanbul Asayiş Büro Amirliğine götürüldü.

Ziya T. sağlık kontrolünden geçirildi

ABD’li Sarai Sierra’nın katil zanlısı Ziya T. sağlık kontrolünden geçirildi.

ABD’li Sierra’nın katil zanlısı Ziya T. Şişli Etfal Eğitim Araştırma Hastanesi’ndeki sağlık kontrolün ardından sorgulanmak üzere İstanbul Gayrettepe Asayiş Büro Amirliğine götürüldü. Hastane çıkışı vatandaşların cinayet zanlısı Ziya T.’ye tepki gösterdiği görüldü.

Hüseyin Çapkın’dan açıklama

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, gelişmelerle ilgili bilgi almak için zanlı Ziya T.’nin getirileceği asayiş şube müdürlüğüne geldi. Girişte basın mensuplarının sorularını cevaplayan Çapkın, uluslararası bir olay haline gelen cinayetle ilgili emniyet çalışanlarına teşekkür etti. Çapkın, “Ben öncelikle olay yeri incelemesinde, failin tespitinde delillerin toplanmasında günlerce çalışan cinayet masasında çalışan iğneyle kuyu kazan arkadaşlarımıza huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum. Şahsı tespit ettikten sonra onun yakalanmasıyla ilgili Hatay’da olduğu tespit edilmişti. Orada da Hatay Emniyet Müdürlüğü’yle birlikte çalıştı arkadaşlar. Hatay Emniyet Müdürlüğü’ne de teşekkür etmek istiyorum. Uzun soluklu zor bir çalışmaydı. Uluslararası bir olaydı anlımızın akıyla çıktığımız için ben arkadaşlarımızın hepsine çok teşekkür etmek istiyorum. İstanbul dev bir metropol. Burada olay olur tabiki. Ama İstanbul polisi, dosyayı hiçbir zaman kapatmaz, bu olay, Samatya olayında da olduğu gibi bundan sonrada arkadaşlarımız aynı gayretle çalışmalarına devam edecektir.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Laz Ziya, Laz ziya yakalandı, Sarai Sierra, Sarai Sierra cinayet, Sarai Sierra cinayeti, Sarai Sierra katil zanlısı, Sarai Sierra laz ziya, Sarai Sierra ziya, Sarai Sierra Ziya T., Ziya T, Ziya T. İstanbul, Ziya T. yakalandı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları