Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ABD’li turist Sarai Sierra’nın otopsisi sonucu açıklandı

04 Şubat, 2013 | 17:38

ABD'li turist Sarai Sierra'nın otopsisi sonucu açıklandı İstanbul’da kaybolduktan bir süre sonra ölü bulunan ABD’li turist Sarai Sierra’nın otopsisi sonucu açıklandı.

Ön rapora göre, tecavüz yok ve Sarai Sierra başına sert bir cisimle vurularak öldürülmüş.Raporun 3 ay içinde tamamlanması bekleniyor.

İncelemeler devam ediyor,rapor 3 ay sonra

Örneklerin laboratuvar ortamında incelenmesinin ardından çıkan sonuçlarla beraber otopsi raporu hazırlanacak.

Otopsi raporlarının genellikle 2-2,5 ay içinde tamamlandığı ancak Sarai Siarra’nın ”özel durumu” nedeniyle sürenin biraz daha uzayabileceği öğrenildi. Raporun yaklaşık 3 ay içinde çıkabileceği tahmin ediliyor.

ABD’li turist Sierra’nın cesedi, bugün ailesine teslim edilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD turist, ABD turist Sarai Sierra, ABD'li turist Sarai Sierra, Kayıp kadın turist Sarai Sierra, Sarai, Sarai Sierra, Sarai Sierra otopsi sonucu, Sarai Sierra raporu, Sierra,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları