Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ABD’li seyahat yazarları Erciyes’e hayran kaldı!

14 Ocak, 2019 | 12:01

ABD'li seyahat yazarları Erciyes'e hayran kaldı!

ABD’nin gazete ve internet sitelerinin seyahat yazarları Erciyes’i ziyaret ettiler. Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik misafirlerine Kayseri ve Erciyes’i anlatırken, özellikle Erciyes’e hayran kalan ABD’li yazarlar Erciyes’in dünyanın en güzel kayak merkezi olduğunu belirttiler.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin tanıtım çalışmalarıyla dünyaya açılmaya devam eden Erciyes, ABD’den gelen seyahat yazarlarına ev sahipliği yaptı. Rusya, Ukrayna ve Polonya’dan her hafta charter seferlerle turistlerin geldiği Erciyes’i bu kez de ABD’li seyahat yazarları ziyaret etti.

ABD’li seyahat yazarları Erciyes’e hayran kaldı!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Erciyes’e gelen ABD’li yazarlarla Erciyes’te bir araya geldi. Konuk yazarlara Erciyes ve Kayseri hakkında bilgi veren başkan Çelik, Kayseri’nin zenginlikler şehri olduğunu belirtti. Kayseri’nin tarihi, doğası, mutfağı ve gönlü zengin bir şehir olduğunu ifade eden başkan Mustafa Çelik, tarihi ve doğal güzellikler ile zengin mutfağımız hakkında ayrıntılı bilgiler verdi.

Erciyes dünyanın en güzel kayak merkezi

“Erciyes dünyanın en güzel kayak merkezi”

ABD’li seyahat yazarları da Kayseri ve Erciyes’ten çok etkilendiklerini belirtirlerken, Erciyes’in dünyanın en iyi kayak merkezleri arasında olduğunu söylediler.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Kayak Turları sizi bekliyor

ABD’ii yazarlar kayseri ziyaretinden çok memnun kaldıklarını belirtip, şu ifadeleri kullandılar:

Bjorg Gudjons: “Türkiye’ye ikinci gelişim. Daha önce yaz mevsiminde Ege’deydim. Türkiye’de kışla ilgili tatil yeri olduğundan habersizdim. Şu an mutlaka daha çok ziyaret edilmesi gereken bir yerdeyiz. Kayak konusunda çok tecrübeliyim. Dünyada birçok yerde kaydım. Benim kaydığım dünyadaki en güzel yer Erciyes. Çocuklarımı da mutlaka buraya kaymaya getireceğim.”

Emma Weissmann: “Türkiye’ye ilk gelişim. Çok memnun kaldım. Buralarla ilgili fikirlerimizi yazacağız. Ben bu kadar sıcak karşılanacağımızı düşünmezdim. Misafirperverliğiniz için teşekkür ederim. Hayatımda hiç kayak yapmadım; ama burada 1 saatlik dersle kaymayı öğrendim.”

Laura Kiniry: “Türkiye’de bu kadar güzel kayak merkezi olduğunu düşünemezdim. Bu kadar güzel bir yere geleceğimiz bilmiyordum. Erciyes ve Kayseri’yi çok sevdim.”

Eileen Cotter Wright: “Türkiye’de kayak kültürü olduğunu düşünmüyordum. Bu kadar güzel yerleri görmekten çok memnunum.”

Eric Trinidad: Yemeklerinizi çok sevdim. Dağda enerji harcıyoruz, sonra o güzel yemeklerle enerji kaybettiğimiz enerjiyi tekrar alıyoruz. Burada olmaktan çok mutluyum.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD'li yazarlar, Eileen Cotter Wright:, Erciyes, Eric Trinidad:, Kayseri, Laura Kiniry:, Mustafa Çelik, Seyahat yazarları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları