Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ABD’li efsane rock grubu Blondie Küba’da iki konser verecek!

25 Eylül, 2018 | 11:56

ABD'li efsane rock grubu Blondie Küba’da iki konser verecek!

ABD’li efsane rock grubu Blondie Küba’da iki konser verecek. Amerikalı ünlü rock grubu Blondie, mart ayında dört günlük bir kültürel değişim programının parçası olarak Küba’da iki konser verecek.

ABD’li efsane rock grubu Blondie tarafından yapılan açıklamada, 14-18 Mart tarihleri ​​arasında başkent Havana’da, Kübalı müzisyenler Alain Perez, David Torrens ve Sintesis ile birlikte iki konser vereceklerini duyuruldu.

Blondie Küba'da konser verecek

ABD’li efsane rock grubu Blondie Küba’da iki konser verecek!

Amerika Birleşik Devletleri‘nin Küba’ya uyguladığı seyahat kısıtlamaları nedeniyle kültürel bir içerek olarak hazırlanan bu özel programda, Küba müzeleri ve kültür kurumları, restoranlar, sanat galerileri, fotoğrafçılık ve mimarlık gezileri de yer alacak.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Küba Turları sizi bekliyor.

Bolndie grubunun davulcusu Clem Burke, Karayip müziğini çok sevdiklerini ve yıllardır ilgilendiklerini, özellikle de Küba müziğine hayran olduklarını vurguladı.

Grubun kurucu üyesi Chris Stein ise, “Küba’ya daha önce hiç gitmedik. Bunun konuda yıllardır konuşuyoruz ve şimdi nihayet gerçekleşiyor. Başkent Havana inanılmaz bir şehir. Her zaman Küba’nın müziklerinden ve çılgınca yaratıcı kültürlerinden etkilendim. Bu bizim içini harika bir gezi olacak ve hepimiz sabırsızlıkla bekliyoruz” yorumunda bulundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD'li rock grubu, Aeerika Birleşik Devletleri, Blondie, Chris Stein, Clem Burke, Havana, Karayip müziği, Küba, Küba Müziği, Rock efsanesi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları