Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ABD’li askerler Bodrum’da eğlendi

18 Haziran, 2009 | 10:06

ABD Askerleri Bodrum'daÖnceki gün Bodrum limanına demirleyen Amerikan savaş gemisi USS Stout’da görevli askerler, Barlar sokağında gönüllerince eğlendi.

154 metre uzunluğundaki savaş gemisinde görev yapan 250 personelden 130 kadar asker karaya çıkıp Bodrum Çarşısı’nda dönercilerin önünde kuyruk oluşturdu.

Askerler, Türk dönerinin ününü duyduklarını ve bu nedenle sıraya girdiklerini belirtti. Amerikalı askerlerin birçoğu ünlü Barlar Sokağı’na girerek, burada İngiliz turist kızlarla dans edip eğlendi.

Askerlerin yanlarında bulunan bir subay ise yasak olduğu gerekçesi ile erlerin röportaj yapmasına izin vermedi. Savaş gemisindeki üst rütbeli komutanlar ise Kumbahçe sahilindeki barlara oturarak içkilerini yudumlarken Bodrum Kalesi’ni seyretti.

Amerikan askerlerin çok az para harcamaları dikkat çekti.

Yaklaşık altı saat Bodrum barlarını ve çarşısını gezen Amerikalı denizciler saat 02.00’da gemiye döndü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, ABD Askerleri, ABD Askerleri Bodrum’da, Bodrum, Bodrum barlar sokağı, Bodrum barları, Bodrum geceleri, Bodrum'da eğlence, USS Stout,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları