Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ABD Vizesi Almak İsteyenler Dikkat

30 Haziran, 2017 | 16:52
ABD Vizesi

ABD Vizesi

 

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Dışişleri Bakanlığı tarafından açıklanan ve 6 Müslüman ülkeye yeni başvuru şartları yayınlandı

ABD Vizesi Almak İsteyenler Dikkat

ABD Dışişleri Bakanlığı, nüfusunun çoğunluğu Müslüman olan 6 ülkeden yapılacak yeni ABD vizesi başvurularında bundan böyle Amerika Birleşik Devletleri’nden bir kişiyle yakın akrabalık veya bir iş yerinden işe kabul şartının aranacağı açıklamasını yaptı. Amerikan Associated Press’in yaptığı haberde ABD Dışişleri Bakanlığı kaynaklarına dayanarak duyurduğu yeni kuralların ülkede perşembe sabahı itibarıyla uygulamaya başlayacağı belirtildi.

Buna göre, Amerika turları yapmak isteyen, nüfusunun çoğunluğu Müslüman olan Suriye, İran, Libya, Somali, Yemen ve Sudan ülkelerinin vatandaşları, yeni vize almak için başvuru yaptıklarında ABD’de yaşayan yakın bir akrabalarının bulunduğuna veya yasal olarak faaliyet gösteren bir iş yerinden resmi kabul aldıklarına dair belge sunmak zorunda olacaklar.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, ABD Vizesi, Amerika Birleşik Devletleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları