Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ABD Vizesi Almak İsteyenler Dikkat

30 Haziran, 2017 | 16:52
ABD Vizesi

ABD Vizesi

 

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Dışişleri Bakanlığı tarafından açıklanan ve 6 Müslüman ülkeye yeni başvuru şartları yayınlandı

ABD Vizesi Almak İsteyenler Dikkat

ABD Dışişleri Bakanlığı, nüfusunun çoğunluğu Müslüman olan 6 ülkeden yapılacak yeni ABD vizesi başvurularında bundan böyle Amerika Birleşik Devletleri’nden bir kişiyle yakın akrabalık veya bir iş yerinden işe kabul şartının aranacağı açıklamasını yaptı. Amerikan Associated Press’in yaptığı haberde ABD Dışişleri Bakanlığı kaynaklarına dayanarak duyurduğu yeni kuralların ülkede perşembe sabahı itibarıyla uygulamaya başlayacağı belirtildi.

Buna göre, Amerika turları yapmak isteyen, nüfusunun çoğunluğu Müslüman olan Suriye, İran, Libya, Somali, Yemen ve Sudan ülkelerinin vatandaşları, yeni vize almak için başvuru yaptıklarında ABD’de yaşayan yakın bir akrabalarının bulunduğuna veya yasal olarak faaliyet gösteren bir iş yerinden resmi kabul aldıklarına dair belge sunmak zorunda olacaklar.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, ABD Vizesi, Amerika Birleşik Devletleri,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları