Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ABD’ye göre Küba limanları artık güvenli

18 Mart, 2016 | 08:22

Küba Amerika Küba ile diplomatik ilişkilerini yeniden düzenleyen ABD, Küba’yı limanlarında güvenliğin yetersiz olduğu ülkeler listesinden çıkardı.

ABD ve Küba arasında yarım asır sonra düzelenen karşılıklı ilişkiler, her alanda kendini hissettirmeye devam ediyor. ABD, özellikle turizm sektörü ve seyahatseverleri rahatlatacak adımlar atıyor.

ABD Başkanı Barack Obama’nın önümüzdeki hafta gerçekleştireceği tarihi Küba ziyareti öncesi bir açıklamada ABD Sahil Güvenliği’nden geldi. ABD Sahil Güvenliği, Küba’nın bundan böyle limanlarında yeterli güvenlik önlemi alınan ülkeler arasında yer aldığı bildirdi.

Bu karaa birlikte ABD’nin turistik ve kargo gemileri ile feribotlarının Küba’ya gidiş gelişlerinde daha az sorun yaşayacağı ve gemilerin ABD Sahil Güvenliğinin teftişi için bekleme yapmayacakları öğrenildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, ABD Başkanı, ABD Küba, ABD Sahil Güvenliği, Barack Obama, Küba, Küba liman,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları