Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ABD’den Küba’ya 50 yılın ardından ilk ticari uçuş yapılıyor

31 Ağustos, 2016 | 06:23

ABD’den Küba’ya 50 yılın ardından ilk ticari uçuş yapılıyor ABD ile Küba arasındaki normalleşme süreci kapsamında 50 yılı aşkın bir sürenin ardından iki ülke arasındaki ilk ticari uçuş bugün(31 Ağustos) yapılıyor.

Küba, 50 yıldan fazla bir süre sonra, Amerika’dan yapılacak ilk ticari uçuşu bekliyor. Jet Blue Havayolları’na ait uçak, Miami’nin kuzeyindeki Fort Lauderdale ile Küba’nın Santa Clara kenti arasında 31 Ağustos günü ilk seferini yapacak ve bu uçuşlar bundan böyle düzenli hale gelecek.

Kübalı yetkililer, ülkenin Amerikalı turistlere hazır olduğunu ve Küba’nın günde 100’ün üzerinde ABD’li turist ağırlayacağını belirtiyorlar.

Küba’ya uçuşa hazırlanan diğer ABD’li hava yolları ise American Havayolları, Frontier Havayolları, Silver Airways, Southwest Havayolları ve Sun Country Havayolları.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, ABD Küba, ABD Küba ticari uçuş, Jet Blue Havayolları, Küba, Küba Turist, Küba Turizm, Santa Clara, Santa Clara miami,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları