Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ABD’den Küba’ya 50 yılın ardından ilk ticari uçuş yapılıyor

31 Ağustos, 2016 | 06:23

ABD’den Küba’ya 50 yılın ardından ilk ticari uçuş yapılıyor ABD ile Küba arasındaki normalleşme süreci kapsamında 50 yılı aşkın bir sürenin ardından iki ülke arasındaki ilk ticari uçuş bugün(31 Ağustos) yapılıyor.

Küba, 50 yıldan fazla bir süre sonra, Amerika’dan yapılacak ilk ticari uçuşu bekliyor. Jet Blue Havayolları’na ait uçak, Miami’nin kuzeyindeki Fort Lauderdale ile Küba’nın Santa Clara kenti arasında 31 Ağustos günü ilk seferini yapacak ve bu uçuşlar bundan böyle düzenli hale gelecek.

Kübalı yetkililer, ülkenin Amerikalı turistlere hazır olduğunu ve Küba’nın günde 100’ün üzerinde ABD’li turist ağırlayacağını belirtiyorlar.

Küba’ya uçuşa hazırlanan diğer ABD’li hava yolları ise American Havayolları, Frontier Havayolları, Silver Airways, Southwest Havayolları ve Sun Country Havayolları.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, ABD Küba, ABD Küba ticari uçuş, Jet Blue Havayolları, Küba, Küba Turist, Küba Turizm, Santa Clara, Santa Clara miami,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları