Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ABD ile Küba arasında ilk doğrudan uçuş gerçekleştirildi

04 Temmuz, 2015 | 09:23

ABD’li JetBlue havayolu şirketi, New York-Havana arasında doğrudan uçak seferlerini cuma günü başlattığını duyurdu.

Washington-Havana ilişkilerinin normalleşme sürecine girmesiyle iki ülke arasındaki etkileşim kanalları da artıyor.

ABD’li JetBlue, New York John F. Kennedy Uluslararası Havalimanı ile Havana Jose Marti Uluslararası Havalimanı arasında doğrudan uçak seferi gerçekleştiren ilk havayolu şirket oldu.

New York-Havana arasındaki direkt uçuşlar, haftada bir Cuma günleri yapılacak. ABD vatandaşlarının teknik olarak Küba‘ya gitmesi hala mümkün olmasa da Küba’da ailesi olanlar ya da iş yapan girişimciler bölgeye gidebiliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
JetBlue, JetBlue amerika, JetBlue havana, JetBlue küba, John F. Kennedy Uluslararası Havalimanı, Jose Marti, Jose Marti havama, Jose Marti Küba, Küba, Küba Amerika uçak seferleri, Küba havana uçak seferleri, Küba uçak bileti, New York Kennedy,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları