Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ABD ile Küba arasında 57 yıl sonra ilk uçuş

18 Mart, 2015 | 10:09

ABD ile Küba arasında 57 yıl sonra ilk kez direkt uçuş gerçekleştirildi.  New Orleans’tan havalanan uçak, Havana’ya iniş yaptı.

Küba ve Amerika arasındaki ilişkilerin iyileşme sürecinde, 57 yıl aradan sonra ilk kez 2 ülke arasında doğrudan uçuş gerçekleştirildi.

Dün New Orleans Louis Armstrong Uluslararası Havaalanı’ndan kalkış yapan uçak, Küba’nın başkenti Havana’da bulunan Jose Marti Uluslararası Havaalanı’na iniş yaptı.

Henüz uçuşların hangi sıklıkla ve hangi hava yolları şirketi ile yapılacağına dair bir açıklama yapılmazken iki ülke arasında gerçekleşen ilk doğrudan uçuşla 80 yolcu Amerika’dan Küba’ya seyahat etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Jose Marti Küba, Jose Marti Uluslararası Havaalanı, Küba, Küba Amerika, Küba Amerika ilişkileri, Küba Amerika uçak seferleri, Küba amerika uçuş, Küba Turu, Louis Armstrong, Louis Armstrong amerika, Louis Armstrong havaalanı, New Orleans, New Orleans havana, New Orleans küba,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları